BELYSNING / Bordslampor / Bordslampor 7495084
nr 749 5084
Bordslampor
Ett par, Jugend, (fd vaser)
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
450 kr
måndag 26 mars 2012
kl 19:07:06
21/3 09:28:57
400 kr
25/3 18:24:09
Jugend
Från tyskans ungdom; I Frankrike blir namnet Art Nouveau; Den nya stilen.